581 відгук
+380 (97) 625-47-57
Онлайн сервис VPS VAPE

ЗРОБИ САМ / САМОЗАМЕС / ІНГРІДІЄНТИ

Що таке самозамес рідини?
Ми пропонуємо вам здійснити самозамес рідини – самостійно створити рідина для ширяння. Така перевага дає можливість створити для себе неповторний смак з потрібною фортецею, яким можна буде повноцінно насолоджуватися під час польоту. Щоб створити дійсно якісну рідина важливо врахувати кожну дрібницю, тому в нашому інтернет-магазині представлені самі необхідні матеріали і речовини, без яких неможливо створити рідина для електронних сигарет своїми руками.
Готуємо рідина для електронних сигарет своїми руками
Крім економії, створювати рідина для електронних сигарет своїми руками є вельми цікавим умовою. Дотримуючи всі правила і маючи всі необхідні приналежності цілком можливо отримати якісний і при цьому недорогий продукт. Різних прийомів самозамеса існує необмежена кількість, вони відрізняються між собою тривалістю настоювання змішаних компонентів і власне, порядку змішування. Але основними методами перемішування є наступні:
· Поширеним з усіх способів є звичайний процес змішування всіх компонентів в скляній посудині. Наполягати такого плану рідина не потрібно, але при цьому в цій суміші розчиняються всі ароматизатори – це мінус.
· Другим способом зробити самозамес своїми руками вважається наполягання посудини з сумішшю у відкритому стані і темному місці протягом двох діб. Завдяки такому вивітрюванню можна досягти збалансованого смаку і середньої міцності.
· Є варіант змішувати всі компоненти за допомогою блендера і відразу ж застосовують таку рідину, але її смак може бути досить різким, тому для новачків вейпинга такому спосіб не дуже сподобається.
· Також змішані інгредієнти в скляному посуді можна нагрівати на водяній бані з температурою води близько 60 градусів. І повторювати такі нагрівання потрібно кілька разів через добу. Після приготування такого плану рідину потрібно зберігати в темному прохолодному місці, підійде холодильник.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner